TEDxNoviSad je najveći događaj ovog tipa u našoj zemlji, sa najdužim trajanjem (nosilac licence i najuži deo tima nisu se menjali od osnivanja, 2011.) Za nas TEDx nije (samo) konferencija. Ne završava se kada se svetla ugase i publika ode kući.
TEDx organizujemo tokom cele godine, putem glavne konferencije i TEDxNoviSadSalon događaja. Stalno smo u potrazi za dobrim idejama, istražujemo vaše predloge. Sa govornicima potom pažljivo uobličavamo njihove ideje, pripremamo ih za nastup na događaju. Imamo odgovornost prema brendu i prema idejama i svaki govornik se tokom višemesečnog ličnog rada sprema da održi jedan od svojih najboljih govora.
TEDx organizujemo za publiku, za sve učesnike i njima je sve namenjeno tokom dana konferencije, od kvalitetnih zalogaja i pića tokom pauze, do sadržaja u kojima mogu da učestvuju, nauče i otkriju nešto novo, upoznaju se i ostvare prijateljstva.
Svi govori se pažljivo snimaju i montiraju, a zatim i titluju i prevode na engleski i druge jezike, kako bi i publika oštećenog sluha, a na kraju i ljudi širom sveta, mogli da saznaju za ideje koje potiču iz našeg okruženja.

Upoznajte tim konferencije TEDxNoviSad.


final_IvanaKorom

Ivana Korom, nosilac licence, organizator
ivana@tedxnovisad.com

final_JelenaAcanski

Jelena Zdjelar, programski tim
jelena@tedxnovisad.com

final_tijanagacinovic

Tijana Gaćinović, koordinator konferencije, logistika
tijana@tedxnovisad.com

final_KatarinaSaric

Katarina Šarić, koordinator konferencije, logistika
katarina@tedxnovisad.com


final_AleksandarKorom

Aleksandar Korom, produkcija, post-produkcija, AV
aleksandar@tedxnovisad.com

final_MajaColak

Maja Čolak, programski tim
maja@tedxnovisad.com

final_MiaComic

Mia Čomić, programski tim
mia@tedxnovisad.com

final_SasaVujanovic

Saša Vujanović, partnerstva
sasha@tedxnovisad.com


SARADNICI:


zeljkajakovljevic

Željka Jakovljević
Scenska produkcija

final_v_igorzunic

Igor Žunić
video produkcija

final_v_lukarusovac

Luka Rusovac
video produkcija

final_v_dusandimic

Dušan Dimić
video produkcija


final_f_milangurjanov

Milan Gurjanov
Foto produkcija

final_f_robertbarcal

Robert Barcal
Foto produkcija

final_f_nikolalasica

Nikola Lasica
Foto produkcija