TEDxNoviSad je najveći događaj ovog tipa u našoj zemlji, sa najdužim trajanjem (nosilac licence i najuži deo tima nisu se menjali od osnivanja, 2011.) Za nas TEDx nije (samo) konferencija. Ne završava se kada se svetla ugase i publika ode kući.
TEDx organizujemo tokom cele godine, putem glavne konferencije i TEDxNoviSadSalon događaja. Stalno smo u potrazi za dobrim idejama, istražujemo vaše predloge. Sa govornicima potom pažljivo uobličavamo njihove ideje, pripremamo ih za nastup na događaju. Imamo odgovornost prema brendu i prema idejama i svaki govornik se tokom višemesečnog ličnog rada sprema da održi jedan od svojih najboljih govora.
TEDx organizujemo za publiku, za sve učesnike i njima je sve namenjeno tokom dana konferencije, od kvalitetnih zalogaja i pića tokom pauze, do sadržaja u kojima mogu da učestvuju, nauče i otkriju nešto novo, upoznaju se i ostvare prijateljstva.
Svi govori se pažljivo snimaju i montiraju, a zatim i titluju i prevode na engleski i druge jezike, kako bi i publika oštećenog sluha, a na kraju i ljudi širom sveta, mogli da saznaju za ideje koje potiču iz našeg okruženja.

Upoznajte tim konferencije TEDxNoviSad.


Ivana Korom, nosilac licence, organizator
ivana@tedxnovisad.com

Tijana Gaćinović, hosting, logistika
tijana@tedxnovisad.com

Katarina Šarić, hosting, logistika
katarina@tedxnovisad.com


Aleksandar Korom, produkcija, post-produkcija, AV
aleksandar@tedxnovisad.com

Maja Čolak, koordinator marketing tima
maja@tedxnovisad.com

Mia Čomić, koordinator programskog tima
mia@tedxnovisad.com

Saša Vujanović, partnerstva
sasha@tedxnovisad.com


SARADNICI:


Igor Žunić
video produkcija

Luka Rusovac
video produkcija

Dušan Dimić
video produkcija


Milan Gurjanov
Foto produkcija

Robert Barcal
Foto produkcija

Nikola Lasica
Foto produkcija